Думаєте, що їсте здорову їжу? Можливо, ви не враховуєте прихований цукор, який є в багатьох продуктах. Він ховається всюди в нашому раціоні.

Йогурт

Купуючи його, уникайте ароматизованих або нежирних сортів, так як у них, як правило, міститься більше цукру, ніж в простому йогурті.
“Шукайте йогурти, що містять не більше 20 г цукру в одній порції”, – говорить Джой Бауер (Joy Bauer), MS, RD, експерт з дієти Today Show NBC і засновник Nourish Snacks. – Або купіть звичайний і заправте його свіжими нарізаними фруктами”.

Якщо йогурт здається занадто кислим, додайте в нього ложку меду. Так ви зможете контролювати кількість цукру і привнесете додаткову користь.

Спортивні напої та фруктові соки

Подумайте двічі, перш ніж пити спортивний напій після тренування. За даними Гарвардського університету, тільки одна порція може містити п’ять чайних ложок цукру. Пакетований апельсиновий сік ще гірше – містить 10 чайних ложок. Втамовуйте спрагу водою наступного разу, коли підете в спортзал.

Салат із заправкою

Сам салат може бути корисний для вас, якщо він наповнений різними овочами, але те, чим ви поливаєте його зверху, додає надлишки цукру. І, як це не дивно, здоровий варіант заправок “з низьким вмістом жиру” часто є гіршим вибором, так як жири часто замінюються цукром.

Кетчуп

Хоча це і відносно здорова їжа, додавання кетчупу в вашу їжу не так безневинне, як ви думаєте. Всього одна столова ложка цього томатного соусу містить чайну ложку цукру. Це одна шоста частина вашої щоденної норми.