Дослідники зі Стенфордського університету, США, зробили висновок про те, що активні користувачі соцмереж живуть в середньому на 10% менше, ніж інші люди. За словами дослідників, проблеми зі здоров’ям, що виникають через постійне занурення в соцмережі, сумарно призводять до більш швидкої смерті.

Аналітики підрахували: торік активний користувач медіаресурсів витрачав на знаходження у них 4 години на добу, середньостатистичний – більше 1 години. За словами фахівців, користувачі соцмереж не тільки витрачають на них багато часу, який вони могли б витратити на себе і особисте життя. Заради отримання «лайків» часто відбуваються необдумані вчинки.

Хоча по ідеї соціальні мережі повинні об’єднувати людей і сприяти дружбі, вони «вбивають» відносини людей з іншими і викликають психічні розлади, констатували автори дослідження. Люди не використовують наявні у них ресурси для того, щоб поліпшити своє становище, підвищити освіту або зайнятися спортом. Замість цього вони з головою йдуть в соцмережі, позбавляючи себе можливості зміцнити здоров’я і продовжити життя.

Читайте також:  Найнебезпечніші Е-добавки в популярних продуктах назвала дієтологиня

Раніше науковці висловлювалися про те, що постійне перебування в соцмережах веде до передчасного старіння. Міміка людини, яка сидить у соціальних мережах, весь час змінюється за реагування на різні повідомлення, – в результаті через постійний рух лицьових м’язів з’являються ранні зморшки.

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News