Наші вуха набагато більш чутливі та вразливі, ніж нам здається. На них можуть негативно впливати різні чинники: шум, перепади тиску, вода тощо. Але гарна новина в тому, що є дуже простий спосіб захистити вуха. У цьому допомагають беруші. Це невеличкі аксесуари, що вставляються у слухові канали та знижують негативні впливи на вуха. Сьогодні існує багато різних видів берушів, що допомагають комфортніше почуватися у різних ситуаціях. Давайте розберемося, яку користь приносять ці аксесуари, та якими вони бувають!

Міцний сон за будь-яких обставин

Як часто в вас буває, що не можете заснути через шум транспорту за вікном, гучну музику в сусідів та інші перешкоди? Чи прокидаєтесь посеред ночі через некомфортні звуки? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «так», то вам будуть у нагоді беруші для сну. Вони блокують різні шуми та допомагають спокійно заснути на всю ніч.

Надійний захист від втрати слуху

В деяких людей існує підвищений ризик розвитку приглухуватості. Це зазвичай пов’язано з умовами роботи або певними хобі. Найбільше ризикують ті, хто:

  • працює на виробництвах з підвищеним акустичним навантаженням – багато шуму від промислової техніки;
  • водить мотоцикл (байк) – шум мотору дуже шкідливий для вух;
  • відбуває військову службу або займається спортивною стрільбою – звук пострілу негативно впливає на слухові рецептори;
  • професійно займається музикою – високі баси можуть травмувати вуха.

Для кожного з цих випадків існує окремий різновид берушів. Деякі з них блокують звуки не повністю, а вибірково. Тобто, людина чує важливі сигнали, зокрема, мову, але не відчуває шкідливого шуму. Це стало можливим завдяки спеціальним фільтрам.

Безпека на воді та під водою

Людям, що ходять у басейн або часто плавають у водоймах, рекомендується оберігати вуха від води. Справа в тому, що вологе середовище шкідливо впливає на мікрофлору слухових каналів. Там починає розбухати вушна сірка та створюватися сприятливі умови для розмноження бактерій. В результаті підвішується ризик захворіти на отит та інші запальні вушні патології.

Саме тому під час плавання варто носити спеціальні беруші, які захищають вуха від води. Вони блокують їй вхід у слухові канали, при цьому пропускають усі важливі звуки завдяки спеціальним фільтрам. В результаті людина чує команди тренера та інші сигнали.

Тим, хто захоплюється підводним плавання, слід купити спеціальні беруші для дайвінгу. Вони не тільки блокують вуха від потрапляння води, але й вирівнюють різницю між внутрішнім та зовнішнім тиском. Завдяки цьому дайвер може не боятися баротравми та спокійно пірнати на велику глибину.

Інші плюси використання берушів

Ці маленькі аксесуари можуть принести багато користі у різних ситуаціях. Наприклад, с ними дуже зручно подорожувати – ви не почуєте, як хропить сусід по купе, або як розмовляють інші пасажири. Під час авіаперельоту в вас не виникне дискомфорту від закладених вух – спеціальні фільтри вирівнюють тиск. А ще беруші просто незамінні для дітей, які чутко сплять – з ними вам буде набагато простіше заспокоїти дитину. І нарешті, ці аксесуари допомагають зберегти здоровий слух якомога довше та знижують ризик розвитку набутої приглухуватості.

Де придбати аксесуари

Ви можете купить беруші на сайті beryshi.com.ua, де доступні усі види цих захисних засобів для вух. Там продається продукція авторитетних брендів, виготовлена з сучасних безпечних матеріалів. Сайт пропонує як стандартні моделі, так і персональні, що виготовляються за зліпками вух покупця. Також там продаються насадки на навушники, вушні вкладиші та інші отопластичні товари.

*На правах реклами