Що робити, якщо ви зіткнулися з сильним нападом печії, а ліків і аптек поблизу немає? Експерти назвали кілька швидкодіючих домашніх рецептів.

Якщо ви часто мучитеся від печії, то вам потрібен великий сніданок і невелика вечеря. Крім схуднення даний режим харчування стабілізує метаболізм і скоротить кількість нападів печії. Обов’язково позбавтеся від жиру на животі, який не тільки збільшує ризик грижі шлунка, але і сприяє печії. Зменшіть в раціоні кількість вуглеводів, і це поліпшить симптоми, як з’ясували вчені ще в 2006 році. Зниження кількості вуглеводів до 20 гр. або менше в день істотно змінює рівень рH в шлунку.

Читайте також:  Хвороба Альцгеймера: причини появи та перші симптоми

Спробуйте визначити, які саме причини призводять до печії. Ведіть спеціальний харчовий щоденник, за допомогою якого можна встановити, які продукти харчування провокують небажані симптоми. Найчастіше ними бувають жирні і кислотні страви та напої, гостра їжа, кава, шоколад, пиво і вино. Візьміть під контроль рівень стресу. Ця стародавня біологічна реакція людського організму на будь-які загрози пов’язана в тому числі і з печією.

Почніть носити більш вільний одяг, щоб не тиснути на область живота. Не вживайте їжу пізніше, ніж за три години до відходу до сну. Подушка в ліжку повинна знаходитися трохи на підвищенні, щоб кількість випадків печії скоротилася. Жуйте їжу, яка провокує вироблення слини, на зразок хрустких овочів. Не забувайте про продукти харчування, що мають здатність боротися з симптомами печії. До їх числа відносяться зелені листові овочі, пробіотики, імбир, куркума, сік алое вера, продукти з високим вмістом харчових волокон, а також звичайна вода.

Читайте також:  Названо три вагомі причини для включення петрушки до раціону

Джерело: МедікФорум