Почніть Новий рік з більш уважного ставлення до роботи серця. Ці поради, які нескладно виконати, допоможуть захистити один з найважливіших органів нашого тіла.

Їжте більше фруктів, овочів, цільнозернових продуктів і їжі з високим вмістом клітковини. Намагайтеся готувати вдома, так як ці страви містять менше поліненасичених жирів, трансжирів і холестерину. Їжте свіжоприготовлену їжу, а кількість солі обмежте до 2 г в день. Підтримуйте здорову вагу, враховуючи споживані калорії і виконуючи фізичні вправи.

Риба і курка один або два рази на тиждень дуже корисні для серця. Також в день рекомендується з’їдати не більше двох яєць, а ось від червоного м’яса краще утримуватися. Уникайте вживання безалкогольних напоїв, які містять багато цукру. Боріться з сидячим способом життя, ходите пішки хоча б 40 хвилин в день. Киньте палити і стежте за тим, щоб не стати пасивним курцем.

Одного позбавлення від зайвої ваги недостатньо. Дуже добре, якщо ви зможете зменшити рівень стресу. Для цього практикуйте йогу, слухайте музику, медитуйте, влаштовуйте собі дні психологічного розвантаження щотижня. Давайте серцю працювати більш спокійно і впевнено, чого можна домогтися, якщо виконувати ці нескладні рекомендації.

Джерело: The Health Site