Існують різні форми анемії, але найчастіше вона пов’язана з дефіцитом заліза в організмі. Тому жертвам анемії необхідно вживати 150-200 мг заліза щодня.

Листові овочі. Зелені листові овочі на зразок шпинату, брюссельської капусти, броколі і тому подібних продуктів є одними з кращих джерел харчового заліза.

М’ясо і курка. Всі м’ясні та курячі продукти також містять багато заліза. Особливо такі види м’яса, як печінка, серце, нирки і мову. Печінка вважається найбільш популярним різновидом м’ясних продуктів, оскільки вона ще й містить фолати.

Морепродукти. До них відносяться креветки, устриці, краби, тощо. Всі вони містять гемове залізо. Воно є і у всіх видах риби, але деякі особливо багаті залізом. Нам потрібно вибирати жирну рибу на зразок сардин і форелі.

Читайте також:  Для здоров'я та довголіття: вчені оцінили користь тренувань у вихідні

Бобові. Любителі вегетаріанського способу життя повинні додавати в раціон більше бобів – квасоля, нут, соєві боби, чорноокий горох, квасоля пінто і чорні боби. Це чудове джерело заліза.

Горіхи і насіння. І в них заліза предостатньо. Вживайте гарбузове насіння, кеш’ю, фісташки, арахіс, волоські горіхи і насіння соняшнику. Це підвищує показники заліза, пише The Health Site.