Вчені стверджують, що жінки, які їдять більше трьох яєць на тиждень, мають меншу масу тіла та кращий ліпідний профіль.

Недорогий доступний продукт – курячі яйця – є відмінним доповненням до раціону в тих випадках, коли необхідно худнути або підтримувати здорову вагу, не допускаючи її збільшення. Фахівці виявили, що вживання понад трьох яєць на тиждень асоціюється з найкращими показниками ліпідного профілю. Це засвідчило дослідження з участю дорослих жінок.

Ліпідний профіль відбиває вміст жирів. Наприклад. ліпідів – жироподібних молекул, які циркулюють у кровотоку та тісно пов’язані з рівнем холестерину: чим вищий рівень ліпідів, тим значніша концентрація холестерину. Крім того, такий профіль враховує наявність ліпопротеїнів – грудочок із суміші жирів та білків, які можуть спричинити проблеми з підвищеним холестерином та підвищувати ризик серцевих захворювань.

Науковці з Каліфорнійського університету дійшли висновку, що курячі яйця корисні у боротьбі з накопиченням зайвого жиру в організмі.

«Жінки з більш високим споживанням яєць мають загалом найкращий ліпідний профіль порівняно з тими, хто з’їдає менше одного яйця на тиждень. Також вони мають у середньому меншу масу тіла навіть за більш калорійного раціону», – цитує вчених видання Mirror.

Ефект курячих яєць експерти пов’язують із їхньою високою поживною цінністю. Продукт насичений білком, вітамінами та мікроелементами, забезпечує тривале відчуття ситості, підтримує активні метаболічні, імунні функції. Отримані дані кажуть, що «жінки, які регулярно їдять яйця, загалом харчуються якісніше і в середньому стрункіші, ніж ті, хто їх не їсть».