Китайські вчені з Університету Гуанчжоу пояснили, що довгий денний сон має шкідливий вплив на серце. Вони встановили, що ймовірність розвитку захворювань даного органу вище на 34% у осіб, що відносяться до денного відпочинку також серйозно, як і до нічного.

Фахівці проаналізували матеріали 20 досліджень і вивчили медичні дані понад 313 тисяч осіб, які брали участь в експериментах. Вчені прийшли до висновку, що вдень не слід спати більше години, так як в іншому випадку виникає відчуття втоми.

Іноді спостерігається дратівливість, провокуються ожиріння і цукровий діабет, підвищується артеріальний тиск. До того ж, мова йде про ризик передчасної смерті на 30%.

Відпочивати вдень необхідно тим, хто страждає безсонням і не може вночі довго заснути. Чоловікам і жінкам спати на добу 6-9 годин, вважають фахівці.

Доктор Фан, який брав участь у дослідженні, висловив свою думку. Денний сон не повинен тривати більше години, відпочивати вдень слід 30-45 хвилин. В такому випадку здоров’ю не завдається шкода, що особливо актуально для тих, хто вночі не може довго заснути.