Якщо модні туфлі на підборах, за які ви заплатили цілий стан, наполегливо натирають вам ступні, і ходити в них стає нестерпно боляче, не поспішайте відмовлятися від розкішного взуття. Існує безліч способів, які допоможуть вирішити цю проблему.

Антиперспірант

Нанесіть деяку кількість гелю антиперспіранта на ті місця, які найсильніше натираються під час носіння туфель на підборах. Антиперспірант зберігає вологість, а гель скорочує фрикції.

Зв’язати пальці разом

Цей спосіб активно використовують топ-моделі, які часто виходять на подіум у найнеймовірніших по висоті туфлях на підборах. Вони пов’язують між собою третій і четвертий палець ноги за допомогою спеціальної хірургічної клейкої стрічки. Це допомагає полегшити тиск на нерви між цими пальцями.

Заморозити взуття

Помістіть спеціальні пластикові мішечки, наполовину наповнені водою, в кожну з туфель, після чого поставте їх у морозилку. При заморожуванні вода розширюється і м’яко розширює самі туфлі приблизно на половину розміру. Але даний спосіб не годиться для туфель із замші.

Вазелін

Для того щоб позбутися неприємного тертя всередині туфель на підборах ветеран модельного бізнесу Мері Хелвін намазує внутрішню поверхню найтоншим шаром вазеліну.

Пам’ятайте, що всі ці способи допоможуть вам блиснути в улюбленому взутті на якій-небудь вечірці або званому прийомі. Якщо ж ви плануєте носити взуття на підборах кожен день, наприклад, на роботу, то краще все-таки вибрати туфлі, в яких вам буде зручно і комфортно. Інакше ви ризикуєте отримати серйозні травми ступні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОЛОВІКИ БІЛЬШЕ ДОПОМАГАЮТЬ ЖІНКАМ У ВЗУТТІ НА КАБЛУКАХ

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ СТОП?

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ НА ПІДБОРАХ