Для оптимального функціонування імунної системи організм повинен отримувати достатньо енергії і поживних речовин, підкреслюють лікарі.

Британський лікар-дієтолог Ніккі Кларк розповіла в інтерв’ю виданню Express, які продукти слід включити в раціон харчування взимку, щоб підтримати організм в його опорі інфекціям, зміцнити імунітет.

“Неправильне харчування може поставити під загрозу вашу здатність відбивати інфекцію. Для зміцнення імунного здоров’я додайте в свій раціон продукти, багаті вітамінами та іншими важливими поживними речовинами”, – поділилася рекомендацією експертка.

Дієтологиня радить вживати взимку три продукти, крім інших.

Капуста. Доступний овоч багатий вітамінами А, С і К. За словами лікаря дієтолога, звичайна капуста насправді є одним з кращих продуктів на планеті, завдяки своїй насиченості вітамінами, мінералами, клітковиною.

“Капуста багата антиоксидантами, такими як вітамін С, які можуть допомогти боротися з окислювальним пошкодженням організму. Окислювальне пошкодження відіграє роль у багатьох захворюваннях”.

Шпинат. Містить високий рівень вітаміну С і є щедрим джерелом антиоксидантів, що поліпшують здатність імунної системи боротися зі збудниками інфекцій.

Куркума. Лікар-дієтолог пояснює: коли тіло хронічно запалене, імунна система пригнічується, і це може робити людину більш сприйнятливою до хвороб. Активна сполука куркуми – куркумін – це потужний протизапальний інгредієнт, що діє як сильний антиоксидант. Експерт заявила, що вживання куркуми зміцнює імунну систему і підвищує захист організму від хвороб.