Якщо щоночі ви отримуєте менше 4 годин сну, це може стати причиною появи великої кількості жиру навколо внутрішніх органів. А подібне загрожує нам серйозними проблемами із серцем та нирками.

Дослідники з Клініки Майо в Рочестері встановили, що дефіцит сну провокує не лише втому протягом дня, а й внутрішнє ожиріння. На думку ряду фахівців, воно небезпечніше за ожиріння зовнішнього, яке добре помітне. Але жертва внутрішнього ожиріння може виглядати цілком стрункою людиною, хоча в його тілі жир поступово оточує важливі органи, що загрожує їхньою серйозною дисфункцією.

Нестача сну призводить до появи так званого вісцерального жиру в животі, який може спровокувати важкі проблеми для серця та інших органів нашого тіла. Висновок цього дослідження дуже важливі, оскільки дефіцит сну – це дуже поширена проблема для великої кількості людей у ​​наш час.

Швидкості сучасного життя, використання нових технологій, смартфони, аврали на роботі, соціальні мережі та інші чинники позбавляють нас необхідної та адекватної кількості нічного відпочинку. Накопичення жиру навколо внутрішніх органів підриває їхню нормальну роботу, це пов’язано з діабетом другого типу та іншими дуже серйозними порушеннями.