Доктор Сара Брюер з Healthspan, рекомендує вітамін К2 для зниження ризику розвитку ішемічної хвороби серця (ІХС). Вітаміни К являють собою групу вітамінів, які необхідні крові для згортання і загоєння ран. Дослідження показують, що вітамін К2 може знизити ризик ІХС на дев’ять відсотків.

Доктор Брюер каже, що це пов’язано з тим, що “K2 активує білок (MGP), який допомагає запобігти накопиченню кальцію в стінках артерій”.

Такий висновок був заснований на восьмирічному дослідженні, в якому понад 16 000 жінок вимірювали споживання ними К2 і ризик розвитку ішемічної хвороби серця. На кожні 10 мкг збільшення споживання вітаміну К2 з їжею ризик ішемічної хвороби серця знижувався на дев’ять відсотків.

ІХС щорічно забирає мільйони життів у всьому світі.

За даними Британського фонду Серця, це еквівалентно 460 смертей на день або однієї смерті кожні три хвилини. Вітамін К2 – не єдиний вітамін, який ви можете приймати, щоб знизити ризик розвитку ІХС.

Лікар також рекомендує “вітаміни B, Вітамін D, магнієвий, омега-3, коензим Q10 і амінокислот L-аргініну”.

Це пов’язано з тим, що, по-різному, ці вітаміни і добавки допомагають поліпшити здоров’я кровообігу і / або серця за допомогою розширення артерій. Якщо причиною вашого підвищеного артеріального тиску є високий рівень холестерину, доктор Брюер рекомендує рослинні стероли або артишоки.

Джерело: Express