За словами лікаря-нарколога Віталія Холдіна, при змішуванні алкоголю з антибіотиками зростає ризик розвитку цирозу печінки.

Нарколог Холдін попередив в інтерв’ю про найбільш небезпечні для здоров’я способи вживати алкоголь. Зокрема, лікар вказав на особливу шкоду, яку організм завдає змішаним прийомом різних видів спиртного.

«Одночасний прийом змішаних алкогольних напоїв негативно впливає на весь організм. Особливо це позначається на роботі печінки, шлунка, підшлункової залози.

Нарколог пояснив, що при змішуванні спиртних напоїв ефект сп’яніння може бути глибшим, а спричинена ним інтоксикація тканин – важчою. Це означає, що неблагополучні симптоми виявлятимуться значніше – до абсолютної втрати самоконтролю чи втрати свідомості.

Також Холдін закликав росіян не допускати змішування алкоголю з антибіотиками – це може призвести до виникнення дуже небезпечних для людини наслідків.

“В іншому випадку може виникнути цироз печінки, також і на підшлункову залозу виявляється підвищене навантаження”, – сказав нарколог.