Вибрати зубну пасту на смак і на колір в наші дні дуже легко. Багато хто з них так привабливо виглядають і смачно пахнуть , що самі просяться до рота . Але медики попереджають : використовувати пасту слід в строго помірній кількості і не захоплюватися чищенням зубів надміру. У цьому засобі гігієни , як з’ясовується , ховається прихована загроза для здоров’я.
 
Якщо вірити виробникам зубної пасти , їх продукт не порушує жодних санітарних та медичних норм і вимог. Але якщо хтось любить чистити зуби з великою порцією пасти , то з часом ця звичка може обернутися проти нього самого. Причина – речовини , які містяться в пасті . Виявляється , серед них є такі, які не вимиваються .
 
Згідно з даними інформаційного порталу « Телеграф » з посиланням на іноземні ЗМІ , в більшості зубних паст міститься фтор , який має здатність роками накопичується в кістках людини. В результаті це може привести до значного ослаблення імунної системи , а також стати серйозним чинником виникнення нейро-розладів , порушень роботи шлунку , суглобів.
 
Також при виробництві зубних паст використовується лаурил сульфат натрію , завдяки якому паста знаходить властивість добре пінитися. Цей хімікат також може накопичуватись з часом , але вже у внутрішніх органах , що висушує їх слизову оболонку. Крім того , є відомості , що дана речовина негативно діє на репродуктивну функцію у чоловіків.
 
Часто в пасти додають і антибактеріальні добавки , покликані позбавляти від шкідливих бактерій. Подібні компоненти дійсно можуть згубно впливати на патогенні мікроорганізми , однак разом з тим здатні якісно змінювати і мікрофлору ротової порожнини.

Читайте також:  Правильне харчування може запобігти камінням у нирках