Лікар назвав причини, через які люди можуть відчувати холод у теплих приміщеннях. Таке почуття може бути симптомом, що вказує на одну із хвороб.

Лікар доказової медицини Олег Абакумов розповів, за яких захворювань люди можуть мерзнути, коли для цього немає об’єктивних причин. Насправді причини є, але вони внутрішні. Це може бути анемія. Її викликає нестача заліза. При зниженому гемоглобіні в організмі починаються проблеми з доставкою крові, як наслідок розширюються судини.

Це така реакція тіла. Виходить, що тепло йде на процес розширення судин, і його не вистачає, щоб людина відчувала комфорт і не мерзла. Якщо в організмі недостатня кількість вітамінів Е та А, мало насичених жирів, відбувається порушення у роботі печінки. Цей орган відіграє основну роль нагріванні крові. Порушення обміну речовин можуть бути викликані проблемами із щитовидною залозою.

Лікар також звернув увагу на те, що у хворих на цукровий діабет відбувається недостатнє постачання кров’ю кінцівок. Тому такі пацієнти можуть мати холодні пальці на руках і на ногах.

Щоб людина відчувала себе комфортно в будь-яких умовах, вона перш за все не повинна мати проблем зі здоров’ям. Тому лікар радить тим, хто у теплих приміщеннях відчуває холод, обстежитись та визначити внутрішню причину проблеми.