В ідеальному світі кожен міг би отримувати всі необхідні йому поживні речовини з продуктів, які він їсть, але лікар-терапевт знає, що це може бути важко досягти.

Лікар каже, що дефіцит поживних речовин є звичайним явищем через культуру фаст-фуду та нездорового харчування.

“Вражаюче, але близько 50 відсотків енергії надходить з оброблених та надперероблених продуктів харчування та напоїв”, каже лікар-терапевт Ірина Андрєєва.

До оброблених продуктів належать:

  • Сири
  • Бекон
  • Солоні горіхи.

До ультраоброблених продуктів належать:

  • Пластівці
  • Ковбасні вироби
  • Печиво.

Дефіцит поживних речовин може призвести до того, що людина почуватиметься виснаженою і більш схильною до хвороб.

Читайте також:  Ось скільки калорій ви спалюєте під час ходьби

Одна з обов’язкових добавок, яку рекомендує лікар, – вітамін D3. Вітамін D життєво важливий для здоров’я кісток та імунітету. Прийом цієї добавки “необхідний взимку”, оскільки в цей час люди навряд чи отримають достатню кількість вітаміну від сонячного світла.

Ще одна рекомендована добавка – йод.

“Йод – це важливий мінерал, який ваш організм не може виробляти сам, тому ми повинні залежати від їжі або добавок, щоб отримати те, що нам потрібно”, – сказала терапевт Андрєєва. “Йод грає важливу роль у виробленні гормонів щитовидної залози, які важливі для життєво важливих процесів організму, таких як обмін речовин”.

Читайте також:  Перші ознаки деменції, які з'являються у компанії друзів

Низький рівень гормонів щитовидної залози може призвести до зниження енергії, запорів та збільшення ваги.

Доктор також рекомендує добавки з колагеном та магнієм для покращення відновлення суглобів та підтримки настрою.

Подібно до калію, натрію і кальцію, магній є електролітом, важливим для м’язової функції, здоров’я серцево-судинної системи і, оскільки він зберігається в кістках, для міцності скелета.

Магній необхідний для багатьох функцій — понад 300.

“Це має довгострокові наслідки для вашого здоров’я не тільки тоді, коли у вас дефіцит, а й коли у вас хронічна недостатність низького ступеня”.

Колаген приносить багато користі здоров’ю, крім простого поліпшення зовнішнього вигляду. Колаген виконує такі функції:

Читайте також:  Як пережити магнітну бурю

Покращує та зміцнює волосся, шкіру, зуби та нігті. Зморшки, в’яла шкіра, розтяжки та целюліт можуть бути результатом зниження рівня колагену. Коли ви будете їсти більше цього продукту, ваша шкіра стане більш пружною та гладкою.

Колаген діє так само, як масло в автомобільному двигуні: він допомагає зв’язкам, сухожиллям і суглобам плавно ковзати. Найменша кількість колагену може означати опухлі, жорсткі та болючі суглоби.