Взимку багато хто відчуває втому через брак сонця і вітамінів. Однак для організму дуже важливі правильне харчування і здоровий сон. Про це і про те, як підготуватися до весни розповіла дієтологиня Ольга Григор’ян.

“Природно, за зиму, особливо таку складну, як в цьому році, навантаження на організм велика, вона ще пов’язана і з новим вірусом, багато людей хворіють”, – зазначила лікарка. За її словами, щоб краще підготуватися до весни необхідно пити полівітаміни.

Вона підкреслила, що людям 45-50 років рекомендується вживати в день не менше кілограма овочів і фруктів. “Повинні бути різноманітні овочі та фрукти, ті, які потрібно довго жувати. Краще їх згасити або їсти в свіжому вигляді, не робити з них пюре», – передає слова Григор’ян Nation News. Крім того, дієтологиня порадила не переїдати.

Також експертка нагадала про важливість дотримання режиму сну: необхідно лягати спати до півночі і при можливості відпочивати вдень.

“Зима дійсно закінчується, і стає більше сонця, тобто ми починаємо забезпечувати себе вітаміном D, що добре. Але імунітет – штука дуже тонка”, – заявив пульмонолог Олександр Візель. Він додав, що для зміцнення здоров’я також потрібно обов’язково рухатися і займатися фізкультурою.