Як повідомляє кардіолог Аміна Платунова, деякі групи людей схильні до підвищеного ризику порушення самопочуття та здоров’я під час спекотної погоди. Їхній організм більш чутливий до негативних впливів високої температури, і в таких умовах їх стан може погіршитися до критичного рівня.

Експерт розповіла, що особливо важливо остерігатися спеки людям, які страждають на хронічні захворювання. Діти, люди похилого віку і ті, у кого є проблеми із серцево-судинною системою (наприклад, гіпертонічна хвороба, інсульти, інфаркти або високий ризик їх розвитку), знаходяться в зоні ризику.

Лікар рекомендує членам цих груп уникати виходу на двір в період найбільшої спеки. Вона підкреслює, що оптимально уникати активності з 10:30 ранку до 17:00-18:00 вечора, коли сонце найбільше.

Платунова також радить дорослим уважно стежити за своїм тиском та пульсом у період спеки. За будь-яких незвичайних змін рекомендується негайно звернутися до лікаря. Вона наголошує, що одним із ключових моментів є підтримання достатнього рівня гідратації організму.