ГоловнаНовини Здоров'яЛікар розповів, як правильно зберігати м’ясо

Лікар розповів, як правильно зберігати м’ясо

Як з’ясувалося, є правила не тільки для розморожування, але і для заморозки м’яса – його не слід без підготовки кидати в морозилку.

М'ясо

Єгипетський дієтолог Абдель Шамс розповів виданню The Times Hub, як правильно зберігати м’ясо. Він зазначив, що багато людей приносять м’ясо додому і тут же відправляють його в морозилку. Але такий підхід призводить до втрати великої кількості корисних речовин в продукті.

Як пояснив Шамс, м’ясо взагалі краще не заморожувати-воно стає більш жорстким і погіршуються смакові якості. Деякі страви, наприклад, стейк, приготувати із замороженого м’яса взагалі досить складно – м’ясо майже напевно вийде сухуватим. Заморожене м’ясо підійде для томління, тушкування. Якщо ви хочете смажити або запікати його, варто попередньо замаринувати м’ясо, щоб зробити його більш м’яким.

Читайте також:  Три продукти, які відновлюють суглоби

Щоб заморозити м’ясо правильно, потрібно дати йому полежати при температурі 4-7 градусів хоча б кілька годин. Найкраще витримати м’ясо в холодильнику протягом доби. Шамс розповів, що при низькій, але не критичній температурі в м’ясі утворюється молочна кислота, яка дозволить уникнути тієї самої жорсткості, про яку ми говорили раніше. Крім того, молочна кислота допомагає вбивати шкідливі бактерії і зберігати поживну цінність продукту.

Після цього м’ясо можна прибрати в морозилку. Дієтолог радить використовувати щільні пакети, щоб забезпечити рівномірне охолодження. Не варто складати м’ясо різних видів тварин в одну упаковку-це може позначитися на смаку продукту.

Читайте також:  Організм можна підготувати до прийняття алкоголю і не п'яніти

Розморожувати м’ясо теж найкраще в холодильнику. Цей процес займає досить багато часу, але дозволяє максимально зберегти текстуру і смак. Після розморожування м’ясо можна зберігати в холодильнику не більше двох діб. Повторно заморожувати м’ясо не рекомендується.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News