Багато хто знає, що сік моркви містить велику кількість вітаміну А, і тому корисний для зору і шкіри. Однак цей напій має неймовірно великим спектром різних властивостей, які певним чином впливають на організм людини.

За словами медиків, морквяний сік допомагає лікувати не тільки захворювання шкіри, але також кісток і зубів. А, завдяки тому, що в цьому соку міститься дуже багато вітаміну С, помаранчевий напій здатний підтримувати міцний імунітет, мати «залізні» нерви і бути стійким до стресу.
 
Особливо корисний морквяний сік жінкам. Завдяки великій кількості каротину в своєму складі, він сприяє нормалізації обміну статевих гормонів жінки і допомагає жіночому організму протистояти безпліддю. Крім того, сік моркви сприяє утворенню молока у годуючих матерів.
 
Медики рекомендують морквяний сік при гастритах і ентеритах, геморої і запорах, недокрів’ї, захворюваннях нирок, хворобах печінки, очей та органів дихання. Також вживання цього соку сприяє позбавленню від симптомів атеросклерозу, сечокам’яної хвороби та інфекцій.

Читайте також:  Кращі продукти на сніданок для зниження рівня цукру в крові

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙКОРИСНІШІ ОВОЧІ

ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ БЕЗ ОКУЛЯРІВ

ДІЄТА ПРИ ПРОБЛЕМАХ ІЗ ЗОРОМ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News