Лікарі з США назвали небезпеки, які пов’язані з використанням харчових контейнерів, особливо це стосується розігріву в них їжі в мікрохвильовій печі. Доводи фахівців опублікувало виданні The Sun.

У той час як розігрів їжі в мікрохвильовій печі може бути швидким і легким, Американська академія педіатрії випустила попередження про потенційні наслідки. За словами експертів, необхідно взяти до уваги, що пластикові контейнери часто виготовляються з використанням хімічних речовин, званих бісфенолами, які можуть діяти як естрогени в організмі, потенційно змінюючи строки статевого дозрівання, знижуючи фертильність, сприяючи накопиченню жирових відкладень. Офіційний бренд Tupperware припинив використання хімічної речовини в 2010 році, і влади США, які, як правило, набагато більш терпимо ставляться до використання добавок і консервантів у харчових продуктах, ніж їх колеги з ЄС, заборонили його використання в дитячих пляшках і сосках.

Читайте також:  Нутриціолог назвав десерти, якими можна насолодитися, якщо високий холестерин

Лікарі попередили батьків і про те, щоб вони не давали своїм чадам їжу з штучними барвниками. Деякі дослідження показали, що у значного числа дітей, які відмовилися від цієї дієти, було менше симптомів СДУГ. У доповіді медиків висловлювалося побоювання, що харчова упаковка з жиро-стійкого паперу та картону часто містить перфторалкіл, який, якщо потрапляє в організм у великих кількостях, може знизити фертильність і м’язовий контроль, перешкоджаючи розвитку мозку і міцності кісток.

Не меншу небезпеку становлять фталати, що містяться в дитячих іграшках, доглядають засобах. Вони можуть сприяти розвитку серцево-судинних захворювань і навіть перешкоджати розвитку чоловічих статевих органів.

Читайте також:  5 симптомів дефіциту вітамінів, які можна прийняти за деменцію