Експерти клініки Mayo Clinic виділили п’ять звичок, пов’язаних із питтям, які значно прискорюють старіння організму людини. Вони наголосили, що слідкувати необхідно не лише за харчуванням, а й за вживаними напоями, тоді імунна система працюватиме без збоїв, а кістки залишаться міцними, пише ETNT.

Газована вода

Всім відомо, що газовані напої сприяють швидкому набору зайвої ваги. Крім того, газування стимулюють вироблення поганого холестерину. Всі ці фактори можуть спровокувати розвиток серцево-судинних та аутоімунних захворювань.

Соки

Не зовсім вірні твердження про користь соків, оскільки вони містять багато цукру. А він, як відомо, пришвидшує процес старіння. Якщо важко відмовитись від соків, можна спробувати замінити їх натуральними видами напою. Або вживати воду з м’ятою, лимоном та будь-якими фруктами.

Алкоголь

Ні для кого не секрет, що це алкогольні напої є одним із найшкідливіших. Алкоголь підвищує ризик розвитку ракових захворювань. Також він загострює діабет та гіпертонію. А це точно не додасть вам кілька років життя.

Невелика кількість води

Цей пункт фахівці виділяють серед решти. Використовуючи мало звичайної води, ви також прискорюєте процес старіння. Вода дає будівельний матеріал для тканин та прискорює метаболізм.

Дієтичні напої

Багато хто помилково думає, що дієтичний і корисний. Але це не так. Замінники цукру, які містяться в них, викликають апетит. До того ж дієтичні напої погано впливають на травлення, імунну систему та здоров’я шкіри.