Фахівці розповіли, які продукти при їх регулярному вживанні здатні продовжувати людині життя і захищати від передчасного старіння. Серед названих ними продуктів – авокадо, риба, броколі, ягоди та інші.

Лікар-терапевт Лариса Полуянцева внесла до переліку таких продуктів кокоси. Вони забезпечують організм пребіотиком, який оздоровлює мікробіоту кишечника.

Крім того, для продовження життя дуже корисний авокадо. Його плоди містять лінолеву кислоту і багато насичених корисних жирів, а також антиоксиданти – вітамін Е. Цей набір покращує клітинне функціонування і дуже важливий для роботи ЦНС.

В обов’язковому порядку лікарі радять мінімум двічі в тиждень їсти жирну рибу – така звичка благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи і головного мозку. Також вони рекомендують менше солити їжу, замість цього використовуючи гострі приправи. За словами лікаря-нутриціолога Дмитра Жемана, гостра їжа активує роботу клітин за рахунок впливу на центр смаку.

Допомагає дожити до глибокої старості і вживання броколі. Будучи багата антиоксидантами, броколі сприяє захисту від розвитку серйозних захворювань і допомагає контролювати вагу.

Вкрай корисні для зміцнення життєвих сил організму ягоди – особливо чорниця і полуниця. Не залишили лікарі без уваги і оливкову олію. Її присутність в раціоні допомагає контролювати рівень холестерину, що дуже важливо для підтримки здорових функцій серця і мозку.

Джерело: МедікФорум