ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі назвали продукти, які допомагають дожити до глибокої старості

Лікарі назвали продукти, які допомагають дожити до глибокої старості

Фахівці розповіли, які продукти при їх регулярному вживанні здатні продовжувати людині життя і захищати від передчасного старіння. Серед названих ними продуктів – авокадо, риба, броколі, ягоди та інші.

кокосове молоком

Лікар-терапевт Лариса Полуянцева внесла до переліку таких продуктів кокоси. Вони забезпечують організм пребіотиком, який оздоровлює мікробіоту кишечника.

Крім того, для продовження життя дуже корисний авокадо. Його плоди містять лінолеву кислоту і багато насичених корисних жирів, а також антиоксиданти – вітамін Е. Цей набір покращує клітинне функціонування і дуже важливий для роботи ЦНС.

В обов’язковому порядку лікарі радять мінімум двічі в тиждень їсти жирну рибу – така звичка благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи і головного мозку. Також вони рекомендують менше солити їжу, замість цього використовуючи гострі приправи. За словами лікаря-нутриціолога Дмитра Жемана, гостра їжа активує роботу клітин за рахунок впливу на центр смаку.

Читайте також:  Названо спеції, які не можна їсти дітям

Допомагає дожити до глибокої старості і вживання броколі. Будучи багата антиоксидантами, броколі сприяє захисту від розвитку серйозних захворювань і допомагає контролювати вагу.

Вкрай корисні для зміцнення життєвих сил організму ягоди – особливо чорниця і полуниця. Не залишили лікарі без уваги і оливкову олію. Її присутність в раціоні допомагає контролювати рівень холестерину, що дуже важливо для підтримки здорових функцій серця і мозку.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News