Лікарі порадили не розпочинати день із чашки кави, оскільки це дуже шкідливо для здоров’я. Вживати напій, що бадьорить, необхідно тільки після прийому їжі, а в іншому випадку з’являться негативні наслідки.

При прийомі кави на голодний шлунок зросте можливість розвитку хвороб травної системи. Після вживання кави натщесерце підвищиться рівень глюкози в крові на 50%, пише Ensonhabber.

Якщо робити це регулярно, неправильно харчуватися і вести малорухливий спосіб життя, то можуть розвинутись ожиріння та діабет другого типу. Кава на голодний шлунок викликає судоми ночами. У результаті людина не зможе добре виспатися і цілий день почуватиметься розбитою.

Кава натщесерце призведе до сухості шкіри. Справа в тому, що напій має сечогінний ефект. Після його вживання організм починає активно втрачати рідину. При прийомі їжі цей ефект не настільки виражений.

У разі вживання кави до сніданку підвищиться рівень тривожності. Перед прийомом кави потрібно поїсти та попити негазованої води. Бажано лише через годину після цього вживати каву.