Існують продукти, які корисні для здоров’я, і при цьому дають відчуття більшої ситості – це дозволяє не перекушувати між прийомами їжі. Тому що саме в таких перекусах солодощами, ховаються калорії, які заважають нам досягти ваги нашої мрії.

Продукти, після яких яких настає тривале почуття ситості

Жирна риба

“Вам знайоме почуття голоду після їжі? Найгірше почуття там! Тому, якщо ви не хочете відкривати цукеркову шафу відразу після їжі, краще покладатися на більше риби з високим вмістом жиру. До них відносяться такі сорти, як лосось, тунець, макрель і сардини”, – пише видання Focus.

Читайте також:  Синяки на тілі можуть виникати через дефіцит вітаміну K

Вони не тільки забезпечують вітамін D, який особливо необхідний взимку через брак сонячного світла, вони також багаті омега-3 жирними кислотами, які довше зберігають ситість. Ще один бонус: омега-3 жирні кислоти підтримують гормони в організмі, які повідомляють мозку, коли слід припинити їсти.

Горіхи і горіхова паста

Замість того, щоб додати велику ложку жирного крему в соус, столова ложка горіхової пасти зробить блюдо смачніше і ситніше. Споживання горіхів і пасти з них в помірних кількостях може навіть допомогти тримати вагу під контролем.

“Ми рекомендуємо спробувати запечений гарбуз з сирним соусом і горіхом кеш’ю. Тоді ящик для цукерок залишається закритим”.

Читайте також:  Популярний напій ушкоджує мозок і призводить до погіршення когнітивних здібностей

Пророщені зерна

Користь для здоров’я від паростків досліджується і підтверджується все більше. Пророслі зерна містять велику частку вітаміну С, розчинних волокон і незамінних амінокислот. Завдяки високому вмісту клітковини і довгому часу перетравлення, ви будете почувати себе ситими, незважаючи на меншу кількість калорій.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News