Дана цибулинна рослина може викликати у деяких людей в тому числі розлад кишечника.

Фахівці давно визнали часник корисною рослиною, проте вживати його в їжу можуть далеко не всі люди. У деяких випадках цибулинна рослина може нашкодити здоров’ю людини. Наприклад, часник не рекомендують їсти тим, хто має хоч якісь проблеми з печінкою чи нирками. Рослина містить в собі токсичні елементи, а їх кількість досить велика. Через часнику можуть загостритися хвороби і посилитися хімічні процеси у вищевказаних органах.

Часник слід уникати тим людям, у кого є проблеми зі стільцем. Цибулинна рослина категорично протипоказано при діареї, воно дратує кишечник і може спровокувати його запалення. Часник не рекомендують їсти тим, хто має проблеми з тиском і зором.

Медики рекомендують утриматися від вживання в їжу часнику своїм пацієнтам, які готуються до операції. Через хімічні елементи кров розріджується, що може негативно позначитися на ході операції. Вагітним і годуючим жінкам забороняють їсти часник. Він може вплинути на розвиток ембріона і викликати алергічну реакцію в дитини.

Гостру їжу краще не їсти людям з аритмією, жовчнокам’яною хворобою та геморої. Але при цьому наукові дослідження показали, що часник корисно їсти при онкологічних захворюваннях. Він зміцнює організм, але, на жаль, в боротьбі з раковими клітинами марний.

Джерело: 7mednews