Вчені з США з’ясували, що звичайна кориця має особливі властивості, що роблять її справжнім суперпродуктом для профілактики дегенеративних порушень мозку. На думку фахівців, кориця є найбільш безпечним засобом проти змін у головному мозку, характерних для розвитку захворювання паркінсонізму.
 

Неврологи з Медичного центру Університету Раш встановили, що кориця здатна гальмувати клітинні, біомеханічні і анатомічні порушення у функціях головного мозку, типових для хвороби Паркінсона. Безпосередній вплив добавок з корицею на процес поліпшення роботи нейропередавачів в мозку було продемонстровано на досліді з пацюками. Дослідження на хворих гризунах показали, що прийом кориці в оральній формі приводив до нормалізації рівня нейропередавачів, і до поліпшення моторики.
 
Дія кориці дослідники пояснюють тим, що при попаданні її в організм в результаті метаболізму утворюється речовина (бензоат натрію), яка, проникаючи в мозок, здатна зупинити руйнування захисних білків Parkin і DJ-1. Таким чином, кориця може претендувати на те, щоб вважатися найбільш безпечним методом сповільнення прогресування хвороби Паркінсона, переконані експерти.
 
Показово, що інші вчені, співробітники університету Каліфорнії, також доводили істотний позитивний вплив кориці на діяльність мозку. Дослідники стверджували, що такі компоненти кориці, як епікатехін і коричневий альдегід, впливають на гальмування процесу накопичення в мозку шкідливого тау-білка, який безпосередньо пов’язаний з розвитком хвороби Альцгеймера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КОРИЦЯ ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ПЕЧІНКИ

КОРИЦА – ЯД?