Мігрень стала сумною реальністю для десятків мільйонів людей з різних країн світу. Існує кілька ефективних та науково обґрунтованих способів боротьби з цим різновидом головних болів.

Велика частина жертв мігрені, як правило, спирається на болезаспокійливі ліки. Крім того, люди прагнуть перебувати в тихих приміщеннях, ізольованих від яскравого світла і стороннього шуму. Проте наукові дослідження підтвердили, що деякі засоби з арсеналу народної медицини все-таки можуть допомагати при мігрені. Зокрема, обстеження пацієнтів виявило знижений рівень магнію, який можна заповнити різними способами, включаючи харчові добавки і спеціальні харчові продукти. Магній є натуральним м’язовим релаксантом, тому його ефективність при лікуванні мігрені цілком з’ясовна.

Деколи ефективними можуть бути ефірні масла лаванди і м’яти. Вони охолоджують шкіру, а дослідження підтвердили здатність цих масел стимулювати приплив крові до області чола. Крім того, масло перцевої м’яти полегшує м’язові скорочення. Масло лаванди використовується для регулювання настрою і як седативний засіб. Краще всього помістити кілька крапель цих ефірних масел на долоні і масажними рухами втирати їх у віскі, лоб або шию.

Спробуйте вправи на кшталт напруги шиї та плечей хоча б один раз протягом години. Бажано, щоб тривалість цих вправ становила не менше 30-40 секунд. Не забувайте про те, що організм потребує в регулярному зволоженні при будь-яких різновидах головних болів. Такі напої, як кава, солодкі соки і алкоголь, призводять до зневоднення, через що інтенсивність мігрені посилюється.

Джерело: МедікФорум