Багато людей хочуть схуднути, але не всім це вдається. Головна шкідлива звичка, яка сприяє збільшенню ваги – переїдання. Ожиріння може призвести до діабету 2 типу і серцево-судинних захворювань. Якщо ви хочете припинити переїдання, ось деякі звички, які допоможуть вам.

Не відволікайтеся на телевізор і смартфон

У наші дні люди часто скролять свої смартфони або дивляться телевізор під час їжі. Однак, коли людина не звертає уваги на свою їжу, вона з більшою ймовірністю переїсть.

Приберіть з очей спокуси

Уникайте спокуси переїдання шкідливих висококалорійних продуктів, не купуючи їх в першу чергу. Вийміть їх з шаф і холодильника.

Їжте продукти з високим вмістом білка

Вони створюють тривале відчуття ситості. Вживання білкових продуктів допомагає знизити рівень греліну, гормону, який регулює відчуття голоду. Кращі джерела білка: риба, біле м’ясо, горіхи, насіння і боби.

Їжте повільно

З причин, які досі не визначені, повільне харчування і більш низьку вагу пов’язані між собою. Щоб практикувати це, опускайте прилади або дихайте глибоко після кожного укусу.

Дотримуйтеся схеми харчування

Пропуск їжі змушує людину їсти більше в інший час. Деякі дослідження показали, що правильний сніданок зменшує переїдання в кінці дня. Намагайтеся їсти в один і той же час.

Вирішіть особисті проблеми

“Голод не єдина причина, по якій люди їдять. Багато людей їдять для комфорту, особливо коли вони в стресі, втомилися або сумні. Рішення цих проблем може допомогти вам перестати шукати зручні продукти, які часто шкідливі для здоров’я. Замість їжі спробуйте інші заняття – прослуховування музики або прогулянки”, – пише видання Health.News.