Зарубіжний експерт з харчування Террі-Енн Наннс (Terri-Ann Nunns) розповів, які заходи допоможуть схуднути в залежності від типу статури. Матеріал відповідного змісту опублікований у виданні The Sun.

Соматотипи поділяються на три групи: ектоморф, мезоморф, ендоморф. У першому випадку тип конституції тіла схильний до худорлявості. У людей в даному випадку метаболізм прискорений, тому проблем найчастіше із зайвою вагою не виникає. Навпаки, таким особам слід зосередитися в своєму раціоні на білках (пісне м’ясо, яйця), що сприятиме зростанню м’язової маси.

А вживання продуктів з високим вмістом вуглеводів, таких як макаронні вироби з цільного зерна і коричневий рис, не дуже гарне рішення.

Кращі вправи: силові тренування і присідання. Серед знаменитостей даний тип статури у Кіри Найтлі і Карлі Клосс.

Мезоморфи знаходяться десь в середині ектоморфів і ендоморфів. Люди мають досить велику кісткову структуру і потужні м’язи. Їм рекомендується віддавати перевагу дієті з високим вмістом складних вуглеводів, таких як цільні зерна, боби і овочі, пісні білки, в числі яких сочевиця, біла риба і грецький йогурт, а також здорові жири, такі як авокадо і горіхи.

Для швидкого схуднення ефективні силові вправи і кардіо-тренування.

Прикладами є: Джіджі Хадід, Дженніфер Лоуренс та Ірина Шейк.

Люди з третім типом статури мають більш високі відсотки жирових відкладень, що пов’язане зі зниженим метаболізмом, це і є ключовим фактором у збільшенні ваги. Експерт радить уникати рафінованих вуглеводів, таких як білий хліб, і замість цього зосередитися на пісному білку, фруктах і овочах.

Кращі вправи для ендоморфів: поєднання кардіо-тренувань і силових.

Знамениті представники: Кім Кардаш’ян, Дженніфер Лопес і Кейт Вінслет.