У наступному році все більша кількість людей буде переходити на повністю рослинну їжу. Також в моду увійде бананове борошно і паста, виготовлена з бобових продуктів.

Сертифікована нутріціоністка з Великобританії Крістен Бек (Kristen Beck) розповіла про те, якими вона бачить головне дієтичні тренди 2020 року. Цього року найбільшою популярністю користувалися чайний гриб, конопляне насіння і місячне молоко, але в наступному році вони поступляться пальмою першості повністю рослинним продуктам, банановому борошні, пасті з бобових і найдавнішим злакам, тобто тим, які пройшли через століття мінімальну селекцію. Як вважає експерт, основним трендом здорового харчування 2020 року будуть рослинні білки зокрема, і повністю рослинна дієта в цілому.

«Незалежно від того, чи збираєтеся ви стати стовідсотковим веганом або просто включити більшу кількість рослинних продуктів в раціон, важливість подібної їжі буде зростати, – каже Крістен Бек. – Рослинні продукти важливі не тільки для нашого здоров’я, але і для благополуччя планети. Звичайно, такого роду харчування не є новим концептом, але значно більше людей, ніж коли б то не було виберуть мінімально оброблені цільнозернові і бобові продукти».

На думку експертки, рослинна дієта набере максимальну популярність в наступному році, оскільки сьогодні західні країни вживають занадто багато м’яса, і порочність цієї практики стала очевидна. Втім, далеко не всі рослинні продукти за замовчуванням є корисними для здоров’я. Найбільшу користь приносять овочі, фрукти, боби, насіння і горіхи, а також помірна кількість цільнозернових.

Джерело: The Daily Mail