ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі розповіли, чому небезпечно сидіти в туалеті зі смартфоном

Лікарі розповіли, чому небезпечно сидіти в туалеті зі смартфоном

Звичка сучасних людей скрізь брати з собою смартфон поширюється і на відвідування туалету. Лікарі розповіли, чому це небезпечно для здоров’я. Про це пише видання The Sun.

в туалеті

Фахівці зазначають: йдучи в туалет зі смартфоном, люди проводять в ньому значно більше часу, ніж без нього. Вони засиджуються на унітазі, читаючи новини і моніторячи соцмережі. Лікар загальної практики Сара Джарвіс розповіла, що звичка відвідувати туалет з телефоном веде до розширення вен заднього проходу та утворення гемороїдальних вузлів.

«Раніше деякі брали з собою в туалет хорошу книгу, а в наші дні її замінив смартфон. Проблема геморою дуже широко поширена, просто люди страждають мовчки. В середньому одна з чотирьох дорослих людина стикається із запорами”, – розповіла фахівець.

Читайте також:  7 продуктів, які варто їсти в молодості, щоб зберегти ясний розум у старості

Інший експерт, доктор Ліза Акерлі, додала, що в туалеті на поверхні телефону можуть осісти дуже небезпечні мікроби, від норовірусу до сальмонели. Звичайно, вважає лікар, в ідеалі смартфон краще взагалі не брати з собою в туалет. Але якщо позбутися від даної звички неможливо, експерт рекомендує дотримуватися певного правила.

За словами Акерлі, правшам, сидячи в туалеті, потрібно тримати телефон в лівій руці. Цією рукою не потрібно більше чіпати нічого аж до миття рук. В цьому випадку можна захистити себе від проникнення в організм небезпечних мікробів.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News