ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі з США перерахували 10 продуктів для здоров’я мозку

Лікарі з США перерахували 10 продуктів для здоров’я мозку

Лікарі з Медичного центру Health Line представили увазі 10 кращих продуктів для здоров’я мозку. Однією з рекомендацією фахівців є вживання ягід завдяки вмісту в них великої кількості антиоксидантів.

Харчування для мозку

За словами медиків із США, мозок заслужено вважається головним органом в організмі людини, без якого людина функціонувати просто не в змозі. Його можливості настільки безмежні, що навіть величезну кількість наукових робіт не до кінця вивчили його структури, залишається ще багато питань про роботу і процеси, що проходять щомиті.

У будь-якому випадку науці відомо, які заходи можуть поліпшити його здоров’я, одним із способів є перевага певних продуктів. Прикладом є ягоди, які містять значну кількість антиоксидантів, що поліпшують зв’язок між клітинами головного мозку і знижують ризик неврологічних захворювань.

Читайте також:  Що насправді буде, якщо відмовитися від сексу на рік і більше?

Американські лікарі додали в рекомендований список авокадо, так як плід – це хороше джерело поліненасичених жирів, що поліпшують когнітивні функції. У свою чергу жирна риба (лосось, тунець) багата Омега-3, а цим поліненасичених жирних кислот під силу поліпшення структури клітин мозку. Не гірше з поставленим завданням справляються горіхи, завдяки вмісту в них вітаміну Е, що захищає від окислювальних процесів в організмі, а для поліпшення пам’яті допоможе броколі.

Незважаючи на суперечливі дані, лікарі радять віддавати перевагу яйцям (в помірній кількості), адже продукт перешкоджає всиханню мозку, стримуючи зниження когнітивних функцій. Темний шоколад містить флавоноїди, антиоксиданти і кофеїн, які в комплексі покращують концентрацію уваги, що слід взяти до уваги.

Читайте також:  Онколог розповіла, що пити і їсти при наявних проблемах з кишечником

З чого випливає наступна рекомендація – пити каву. Покращує роботу мозку і зелений чай, як і апельсини, в складі яких вітамін С, що захищає клітини головного органу центральної нервової системи від впливу вільних радикалів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News