Згодом наш організм стає більш уразливим до різних захворювань. Саме тому з віком слід підтримувати здоровий раціон харчування. Хоча ви, можливо, вже замислювалися про наслідки вживання фастфуду або солодощів, не менш важливо оцінити якість їжу, який ви їсте.

Опитані виданням She Finds лікарі розповіли, що оброблене м’ясо може сильно зашкодити людині.

М’ясні делікатеси

Як би зручно і смачно не було вживати м’ясні делікатеси, лікарі попереджають, що вони завдають шкоди вашому серцю. Вам точно варто уникати їх із віком, коли ризик серцево-судинних захворювань збільшується.

Свинина – один із найгірших продуктів для серця. У цьому м’ясі міститься велика кількість насичених жирів, що призводить до серцево-судинного захворювання, підвищення рівня холестерину в крові, збільшення ваги та багатьох проблем зі здоров’ям.

Що потрібно їсти?

Відмовитись від своїх улюблених сендвічів на обід не варто. Вам просто потрібно вибирати свіжі м’ясні страви. Наприклад, замість того, щоб тягнутися за упакованою шинкою, спробуйте приготувати грудку індички самостійно. Так ви зможете насолодитися смачним м’ясом без консервантів, які шкодять здоров’ю.

Консерви

М’ясні консерви – ще один зручний, але, на жаль, шкідливий здоров’ю продукт, від вживання якого застерігають медики. Один із головних ризиків полягає в тому, що в консервах міститься багато консервантів та добавок, які можуть негативно позначитися на вашому здоров’ї.

У консерви часто додають велику кількість натрію та цукру для покращення смаку, а це може збільшити ризик серцево-судинних захворювань. Високий рівень цукру викликає накопичення натрію, що призводить до підвищення кальцію в організмі людини, звуження судин та гіпотензії.

Ще багато консервованих продуктів містять бісфенол-А – хімічну речовину, яка викликає порушення гормонального фону і пов’язана з цілим рядом проблем зі здоров’ям.

Також у процесі консервування м’ясо втрачає більшу частину поживної цінності. Про це також необхідно пам’ятати, запевняють лікарі.

Що потрібно їсти?

Замість м’ясних консервів, краще вибирати цілісне, нежирне м’ясо, в якому багато білка та поживних речовин. Наприклад, якщо вам подобається консервований тунець, спробуйте приготувати рибу самостійно та подрібнити її вдома. Так ви зможете отримати всі корисні жири та вітаміни.

За словами лікарів, підтримка здорового харчування полягає у виборі поживних продуктів. Якщо ви час від часу будете їсти бутерброди з упакованою шинкою або готувати страву з консервованою куркою, це вас не вб’є, але краще не вживати м’ясні делікатеси і консерви регулярно, щоб залишатися здоровим і знизити ризик вікових захворювань.