ГоловнаНовини Здоров'яСолодощі, які корисні для печінки

Солодощі, які корисні для печінки

Все солодке зазвичай вважається шкідливим, але японські вчені з Токійського університету встановили: є солодкий продукт, здатний поліпшувати стан печінки. Таким продуктом вони вважають кленовий сироп.

Печінка

Дослідники провели експеримент з щурами. У раціоні тварин частина звичних вуглеводів була замінена кленовим сиропом. Для порівняння з ними тримали контрольну групу, в якій гризуни також вживали солодкий сироп, але який не містив у своєму складі речовин, властивих для кленового.

У результаті виявилося, що тварини, які вживали стовідсотковий кленовий сироп, проявили до фіналу випробувань симптоми, які демонстрували істотне поліпшення в роботі печінки порівняно з контрольною групою. Незважаючи на те, що учасниками дослідів були тварини, вживати кленовий сироп вчені вважають корисним і людям.

Читайте також:  Різноманітність в їжі провокує ожиріння

Зокрема, цей продукт може виявитися корисним для людей середніх років, що мають зайву вагу – саме їм бувають притаманні неполадки з печінкою. З такими характеристиками пов’язані підвищена концентрація в крові ліпідів, діабет або втрата нормальної чутливості до інсуліну, – все це погано позначається на стані печінки.

Раніше ми писали про те, які продукти можуть активізувати процеси відновлення цього важливого органу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ОЗНАК ТОГО ТОГО, ЩО ВАША ПЕЧІНКА ВМИРАЄ

Читайте також:  6 продуктів, які доводять до діабету

6 РАННІХ ОЗНАК УРАЖЕННЯ ПЕЧІНКИ: СИМПТОМИ, ЯКІ СЛІД ЗНАТИ КОЖНОМУ

КОРИСНІ ЗВИЧКИ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ ЗДОРОВ’Я ПЕЧІНКИ

ПЕРШІ СИМПТОМИ ХВОРОБИ ПЕЧІНКИ, ЗНАННЯ ЯКИХ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

Джерело: МедікФорум

Читайте також:Корисно прочитати