Після 35 років вживання певних продуктів має суворо контролюватися, – інакше в дзеркалі можна побачити занадто ранні ознаки старіння. Одним з таких продуктів є модне сьогодні “альтернативне” рослинне молоко.

Продукти, що прискорюють старіння організму, перерахувала лікар-нутриціолог Анастасія Голобородько. У своєму виступі на YouTube фахівчиня помітила, що в першу чергу, до таких продуктів відносяться фреші і рослинні варіанти молока, що вважаються альтернативою коров’ячому.

“Вівсяне, рисове молоко … ми жартуємо з дієтологами, що насправді це дуже дорога вода, тому що там міститься консервант, як правило, фруктозний”, – зізналася лікарка.

Людям старше 35 років медикиня порадила також не вживати щодня такі продукти, як червоне м’ясо і м’ясо птиці промислового виробництва. У них також міститься небажана “начинка”, здатна згубно впливати на роботу організму, сприяти його прискореному старінню. Такі продукти можуть зберігати в собі антибіотики і гормональні добавки, використовувані для прискореного росту і розвитку поголів’я.

Читайте також:  Як захистити очі від травми, підказали експерти

Значиться серед перерахованих лікаркою продуктів і хліб. Голобородько зазначила, що вживати його щодня не слід: склад продукції промислового виробництва, як правило, відрізняється високим вмістом солі і добавок, що прискорюють приготування тіста, придатного для випічки. Якщо і їсти хліб, то в ідеалі спечений самостійно з натуральних компонентів.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News