Жінка і чоловік – це одне ціле, основні продовжувачі роду на землі. Ось тому, так важливо звертати особливу увагу на своє чоловіче і жіноче здоров’я. Проблеми такого роду можуть виникнути в любому віці при різних обставинах. Вашим помічником в вирішенні таких проблем стануть профільні лікарі центру Дельта Мед. Більш детальніше за посиланням – https://delta-med.com.ua/: сучасна клініка з прогресивним підходом у діагностиці та лікуванні.

Симптоми звернення до уролога

Більшість чоловіків ігнорує похід до будь-якого лікаря. Не є виключенням із цього списку і лікар –уролог. Нажаль чоловічі захворювання доволі часті явища, які приводять до великих проблем. Ідеально, коли чоловік буде відвідувати такого спеціаліста кожні 6 місяців. Але, як правило, кожен другий пацієнт уролога має проблеми, про які він соромиться розповісти лікарю. Це велика помилка, бо актуальним становиться питання вашого чоловічого здоров’я.

Ні в якому випадку не потрібно соромитися своїх проблем, пов’язаних із загальним самопочуттям. В перу чергу повинні насторожити такі симптоми:

  • виділення крові або гною разом з сечею;
  • ріжучий біль під час сечовипускання;
  • біль у нижній частині живота;
  • проблеми з утриманням сечі;
  • статеві розлади різного характеру;
  • запалення захворювання статевих органів.

Все це указує на те, що вам потрібна лікарська допомога. Сучасна урологія на 90% може якісно вирішити всі проблеми. Варто лише вчасно звернутися до спеціаліста.

У гінеколога

Як часто відвідувати гінеколога

Жінки також потребують огляду лікаря. Профілактичний огляд у гінеколога жінці рекомендовано проходити один раз на рік за умови, що ніяких проблем зі здоров’ям нема. Але організм може повести себе по-різному. Ось тому лікарі наполегливо рекомендують уважно слідкувати за своїм жіночим здоров’ям і в разі виникнення будь-яких змін, звернутися за професійною допомогою – гінекологія Львів, щоб проблема не переросла в більш важке захворювання.

Ось тому основні симптоми для звернення до лікаря:

  • біль внизу живота;
  • нетипові виділення;
  • зміна форм молочних залоз;
  • біль, дискомфорт під час статевих відносин.

Окреме питання – це підліткова гінекологія. Перший огляд у фахівця дівчинка проходить одразу після народження. Наступний огляд – перед походом в садочок, а надалі – перед школою. В такому ранньому віці лікар проводить лише візуальний огляд стосовно правильності розвитку зовнішніх статевих органів, виключає патології та аномалії.

Наступні візити до гінеколога дівчаткам рекомендовані у віці 12 років: в період активного статевого дозрівання.

*На правах реклами