Зовсім недавно куріння було модним. Сьогодні все більше число людей замислюється про можливість позбутися згубної звички. Лікування куріння лазером дозволяє позбутися залежності безпечним, але ефективним способом. Фахівці рекомендують таке рішення тим, хто не може провести навіть одного дня без сигарети, не відчуваючи серйозної ломки, тим, хто хоче кинути палити без медикаментів або ж кому ліки просто не допомагають.

Центр лазерного кодирования ЛУЧ – специализированное медицинское учреждение, которое с 2006 года оказывает квалифицированную медицинскую помощь в соответствии с лицензией Министерства здравоохранения Украины, выполняя полный комплекс мероприятий – лазерное лечение, медикаментозная терапия, психологическая и психотерапевтическая коррекция, социальная реадаптация.

Принцип дії методу

Лазерна терапія від куріння дозволять послабити прихильність до тютюну завдяки впливу на певні ділянки мозку. Під час сеансу пацієнт захищає очі окулярами, а доктор впливає лазерним променем на активні точки, розташовані в області вушної раковини. По суті, це та ж голкорефлексотерапія, тільки без голок. З її допомогою відновлюються біохімічні процеси, прискорюється обмін речовин, розриваються патологічні рефлекторні зв’язки і запобігається розвиток нікотинової ломки після відмови від куріння.

Навіть після одного відвідування нашої клініки пацієнти відзначають зниження тяги до тютюну. Більш того, близько 30% курцям одного сеансу виявляється достатньо, щоб кинути палити назавжди. У 60-70% випадків може знадобитися 2-3 процедури. Курс розрахований на 3 місяці. Повторні сеанси проводяться тільки при необхідності – при відновленні тяги.

Лазерне кодування стирає “нікотинову пам’ять” і виробляє повну байдужість до сигарет.

У чому небезпека куріння

У людини, яка продовжує курити тривалий період часу, поступово уражається судинна система, з’являються патології серця. При цьому в розвитку патологічних процесів нікотин грає далеко не першу роль. Основний збиток організму завдають різні оксиди вуглецю, присутні в димі. Особливу небезпеку несе чадний газ. При попаданні в кров, він дуже швидко і надовго зв’язується з гемоглобіном, що призводить до погіршення Кисневого обміну, прискореного руйнування еритроцитів і накопичення продуктів розпаду червоних кров’яних клітин на стінках судин.

Згодом у курця розвивається кисневе голодування тканин, просвіти в судинах зменшуються, а стінки судин – ущільнюються.

Цих змін могло і не бути, якби не психічна залежність, що формується в досить короткий період часу. У більшості випадків перші спроби куріння викликають кашель, нудоту або блювоту. Це організм захищається від шкідливого впливу нікотину і диму, що містить смоли і оксиди вуглецю. Але чим частіше людина вдається до сигарети, тим більше зростає вогнище збудження в центральній нервово системі, і тим більший вплив він робить на роботу оточуючих центрів. Згодом він стає домінантним, а людина перетворюється в раба звички і кинути палити сам вже не може. Саме тому для успішного позбавлення від залежності потрібна допомога досвідченого нарколога.

Як підготуватися до кодування від куріння лазером

Щоб повністю позбутися від звички потрібно:

  • позитивна установка пацієнта на лікування;
  • підтримка близьких, позитивний приклад здорового способу життя в сім’ї;
  • проходження повного курсу лазерного лікування.

Практика підтверджує, що грамотна консультація фахівця допомагає пацієнтові переглянути своє ставлення до захоплення тютюном.

Чому курці вибирають лазерне лікування

Незаперечною перевагою лазерного кодування від куріння будуть:

  • Прискорення обміну речовин. Існує думка, що при відмові від куріння підвищується апетит, і колишній курець ризикує пристойно набрати вагу. Використання лазерного обладнання передбачає вплив на окремі зони головного мозку, що прискорює метаболізм і запобігає набір зайвої ваги.
  • Висока ефективність лікування. Більшості відвідувачів потрібен один сеанс. А при необхідності повторень, пацієнт сам призначає періодичність лікування в залежності від особистих відчуттів.
  • Відсутність дискомфорту. На відміну від інших медичних маніпуляцій, лікування лазером не приносить болю. Це вигідно виділяє метод в порівнянні з голковколюванням.
  • Відсутність травм. У місці впливу променями не з’явиться порушення шкірних покривів, що знижує ймовірність появи вогнищ запалення і дозволяє не змінювати свій розпорядок дня, ритм життя після процедури.
  • Додаткові бонуси. Відсутність депресивного стан, зниження безсоння, енергійність і життєрадісність стануть побічним ефектом після прийняття лікування. Він обумовлений позитивним впливом лазера на обмінні процеси в організмі.

Щоб закріпити ефект, ми рекомендуємо записатися в спортзал, знайти нове захоплення, спрямоване на підтримку здорового способу життя, змінити колишню обстановку. Це дозволить отримати нові враження, позитивні емоції, які замінять тягу до негативної пристрасті.

*На правах реклами