Після 40 років варто завести кілька ранкових навичок для довгого життя, розповіла дієтолог Мері Сабат. Їх вона перерахувала у розмові із виданням She Finds.

Найважливішим чинником схуднення у віці вона назвала регулярні фізичні вправи вранці. Вона порадила поєднувати кардіотренування (ходьбу, біг підтюпцем або їзду на велосипеді) та силові вправи.

За словами Сабата, для людей старше 40 років важливо нарощувати м’язову масу за допомогою вправ, оскільки вона має тенденцію зменшуватися з віком.

Після 40, продовжила вона, потрібно завести і нові харчові звички — сніданок повинен включати нежирні білки, цільнозернові продукти, корисні жири і велику кількість фруктів і овочів.

Читайте також:  Причини болю в грудях при вдиху

“Багаті білком продукти вимагають великих енерговитрат на перетравлення і забезпечують насичення, а цілісні продукти підтримують рівень цукру в крові, запобігаючи уповільненню метаболізму”, – пояснила Сабат.

Зрештою, підкреслила дієтолог, не можна нехтувати психічним здоров’ям, оскільки хронічний стрес призводить до гормонального дисбалансу, що негативно позначається на обміні речовин та сприяє збільшенню ваги. Вона порекомендувала керувати стресом за допомогою медитації, глибокого дихання, йоги або улюбленого хобі, якими можна займатися вранці або в будь-який час дня.