Якщо ви дбаєте про своє здоров’я і хочете залишатися стрункими з віком, після 30 років потрібно обмежувати споживання або навіть уникати певних продуктів. В першу чергу, контролюйте споживання хліба і синтетичних компонентів продуктів глибокої переробки.

У віці після 30 років тіло схильне втрачати м’язову масу і додавати у вазі, оскільки кількість жиру в організмі неухильно зростає. Гальмувати негативні процеси допомагає відмова від певних продуктів.

“Уникаючи оброблених харчових продуктів, штучних підсолоджувачів, шкідливих жирів, газованих напоїв, невідповідних молочних виробів, ви можете витончено старіти, зберігаючи з віком стрункий силует”, – розповіли дієтологи у виданні Times Now.

Ось п’ять продуктів, яких вони радять уникати після 30 років.

Хлібобулочні вироби з рафінованої пшениці. Різні булки, бублики, білий хліб та інші продукти з білого борошна практично позбавлені клітковини, сповнені швидких вуглеводів і ведуть до різких стрибків цукру в крові. Надлишок глюкози погано впливає на колаген та інші білки, що захищають шкіру від передчасного старіння, зморшок. Також це підвищує ризик ожиріння, діабету 2 типу. Хочете довше не старіти і зберегти струнку талію, відмовтеся від такої їжі.

Ароматизовані йогурти. Кисломолочні продукти після 30-один з кращих продуктів в раціоні, але вони повинні бути строго натуральними. Все, що називається «з шматочками фруктів», має різноманітні смаки ягід, десертів, з віком має безжально виключатися з меню. Подібна продукція рясніє цукром, який може прискорити процес старіння, посприяти обвислій шкірі, раннім глибоким зморшкам, зайвим кілограмам, появі серцево-судинних захворювань.

Виробничі снеки-чіпси, крендельки, сухарики і т.п. Уникайте цих завантажених калоріями закусок, якщо не хочете остаточно втратити струнку фігуру з віком і зберегти хороше здоров’я. Вони містять низькоякісний, небезпечний для судин жир, цукор і калорії, що підвищують рівень ЛПНЩ, «поганого» холестерину.

Готові супи. Розфасовані в пластик, консервні банки, ці продукти можуть містити хімічні речовини, що проникають їх упаковки. Потрапляючи в тіло, вони здатні провокувати порушення метаболічних процесів, скупчення жиру.

Продукти без цукру. Стверджуючи, що їх вироби не містять цукру, виробники скромно замовчують про штучні підсолоджувачі, яких там зазвичай з надлишком. Дані інгредієнти доведено підвищують ймовірність ожиріння діабету 2 типу, хвороб серця. Таких продуктів потрібно уникати.