Нещодавно вчені повідомили про те , що шлюб грає роль серйозного фактора в проблемі зайвої ваги у представниць слабкої статі. Чому ж так відбувається?
 
Існує кілька причин того , чому жінки починають набирати додаткові кілограми і додавати у обсязі з початком сімейного життя. Деякі фахівці вважають , що жінки частіше схильні підлаштовуватися під харчові пристрасті партнера. Разом з чоловіком непомітно для себе може почати їсти більше , кажуть експерти.
 
Якщо до заміжжя жінка може обійтися салатом з моркви та яблук і замінити ним вечерю , то чоловіка навряд чи влаштує таке меню. Тому вона частіше готує м’ясні страви , гарніри і салати, і частіше їх їсть , так як контролювати кожен шматочок у такій ситуації дуже важко .
 
Як же з цим боротися?

Дієтологи радять скорочувати кількість простих вуглеводів у своєму раціоні: менше картоплі, пасти, білого рису і більше овочів – свіжих або приготованих на пару.

Відсутність часу на приготування корисних страв, чи банальна лінь – одна з причин того, чому набрану за час вагітності та грудного вигодовування вагу згодом не вдається скинути. Підраховано, що в сім’ях з дітьми більше їдять жирне, в середньому з’їдається на 35 грамів жиру в тиждень більше. Це, в основному, відбувається через те, що батьки зайняті, і сім’я часто харчується напівфабрикатами.

Жінки часто доїдають за дітьми, але не вважають це за їжу. А адже таким чином протягом дня можна з’їсти додатково 300-400 ккал. Якщо не хочете поправлятися, позбудьтеся звички доїдати за домочадцями, наполягають експерти.

Відпочинок з чашкою чаю або з келихом вина, може, комусь і подобається, але проблема в тому, що до чаю часто беруться цукерки, а до вина – сир, крекери і солодкі фрукти. Особливо небезпечні для фігури такі моменти відпочинку, якщо їсти перед телевізором або з книгою в руках.

Багато жінок думають, що на заняття спортом потрібно відводити спеціальний час, якого у них немає. Але відсутність часу на себе – це всього лише обмовка. Є різні способи вписати фізичне навантаження в звичайний режим дня. Наприклад, відмовитися від ліфта і підніматися по сходах, або більше проходити пішки по автобусному маршруту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ЖІНКИ БОЯТЬСЯ ПАВУКІВ

СКІЛЬКИ ЇСТИ КАЛОРІЙНИХ ПРОДУКТІВ, ЩОБ НЕ ГЛАДШАТИ