Проведено дослідження , в ході якого вчені встановили зв’язок між часом доби і інтенсивністю процесу клітинного оновлення . Таким чином стало відомо , що наше волосся найшвидше росте вранці.
 
Висновок про ріст волосся був зроблений фахівцями після серії експериментів за участю лабораторних мишей . З’ясувалося , що якщо впливати на мишей гамма-випромінюванням в ранкові години , то у тварин починається випадання значної кількості вовни. У той же час, коли тварин піддавали гамма-випромінювання після обіду , цей процес був мінімальним.
 
За словами фахівців , різниця в обсязі волосинок, які випали пов’язана з тим , що випадіння посилювалося через пошкодження, що наносяться в момент мітозу – клітинного поділу. Вранці клітини діляться і оновлюються інтенсивніше , – волосся теж росте швидше, ніж в післяобідній і вечірній час але і швидше покидає голову.
 
Настільки грунтовне вивчення процесів клітинної активності пов’язано з тим , що дослідники намагаються краще зрозуміти механізми розвитку безсоння. Експерти вважають, що отримані при свіжому дослідженні дані допоможуть їм в подальшому більш детально вивчити процес порушень циркадних ритмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗРОБИТИ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМ

ЕКСПЕРТИ НАЗВАЛИ ПОМИЛКИ У ПОВОДЖЕННІ З ВОЛОССЯМ