Невміння і небажання доглядати за волоссям призводить до погіршення його зовнішнього вигляду і якості , а також до випадання волосся. Експерти назвали три поширених помилки у поводженні з волоссям , через які найчастіше виникають проблеми з шевелюрою .
 
Однією з таких помилок , на думку фахівців , є нехтування термозахисним спреєм або молочком. Такі засоби захищають волосся від сонячного опромінення і просто незамінні, якщо локони потрібно пропрасувати праскою або піддати обробці будь-яким інструментом для теплового укладання. Без них волосся терплять неймовірно агресивний вплив.
 
Косметологи нагадують , що термозахисні продукти потрібно використовувати тільки на чисте злегка вологе волосся.

Якщо ви не використовуєте в процесі укладання гребінець – це теж помилка, твердять експерти. При укладанні дуже доцільно розчісувати волосся, так як це полегшує його процес, дає більш швидкий і гладкий ефект, скорочуючи тим самим необхідність повторно піддавати пасма волосся впливу високих температур прасування або щипців для завивки.
 
«Найбільш оптимальна модель, яка називається « риб’яча кістка », – дають пораду стилісти.

Також неправильно не охолоджувати волосся після обробки теплом. Як пояснюють експерти, холодне повітря у фіналі укладання необхідне, тому що фіксує бажаний обсяг або вигин волосся, допомагаючи зачісці довше зберігати потрібну форму, навіть якщо у вас туго з засобами фіксації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗРОБИТИ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМ

СТИЛІСТИ РОЗПОВІЛИ, ЯК КРАСИВО УКЛАСТИ ВОЛОССЯ