Тим, хто уважно стежить за своєю вагою і намагається позбутися від зайвих кілограмів, корисно їсти картоплю, заявили експерти по схудненню.

Дієтологи вважають, що у відношенні деяких продуктів харчування серед тих людей, що худнуть поширено чимало хибних переконань, про що повідомив журнал Healthy Style. Зокрема, у спробах позбутися зайвої ваги люди уникають їсти картоплю.

Насправді, в картоплі міститься крохмаль, який у процесі засвоєння людським організмом здатний підвищувати рівень цукру в крові. Але важливо розуміти, що в картоплі міститься багато корисних нутрієнтів, здібних нівелювати можливу небезпеку, підкреслюють фахівці. Це насамперед ситний продукт, що важливо, якщо є завдання скинути зайву вагу.

Читайте також:  Експерт назвала фактори, які наближають появу сивини

«Їжте картоплю окремо від інших продуктів – звареною або запеченою в шкірці без додавання жирів. Картопля дає довге відчуття ситості за рахунок великої кількості поживних речовин, у тому числі цінних вітамінів», – розповіли експерти з дієтології.

Люди, які худнуть часто включають в щоденний раціон харчування вівсяну кашу. Таке блюдо насправді може стати одним з кращих джерел потрібної для активного метаболізму клітковини, погоджуються фахівці. Але це стосується лише каші, приготовленої з цільних зерен, таке блюдо сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Вживати її дієтологи радять не частіше трьох разів на тиждень: вона так калорійна, що цього цілком достатньо.

Читайте також:  Будь-яка кількість алкоголю може закінчитися раком грудей

Крім того в ряду найбільш корисних ситних продуктів для тих, хто худне – курячі яйця, чорний гіркий шоколад, сир і горіхи.
Їх вживання, за словами вчених, ефективно забезпечує довгу ситість, при цьому завдяки вмісту корисних мікроелементів, також ще зміцнює імунітет і підтримує здоров’я психіки.

Вживання нежирних сортів м’яса і риби також приносить багато користі тим, хто худне, – але строго за умови, що людина їсть їх помірно.

«Особливо це стосується м’яса. Продукти з тваринним білком довго засвоюються травним трактом, тому вживати їх щодня не потрібно, для організму це дуже сильне навантаження», – пояснили експерти.

Читайте також:  4 способи омолодити кишечник і збільшити тривалість життя

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News