У зв’язку з тим , що людство проявляє все більше стурбованості в питаннях продовження життя , вчені активніше ведуть дослідження в даному напрямку. І хоча на сьогоднішній день унікального еліксиру вічної молодості поки не створено , експертами акумульовані відомості, що дозволяють розраховувати на довгожительство .

Одна з наукових теорій говорить , що людина є потенційним довгожителем . Якщо цікаво , чи входите і ви в число тих , кому природою відведено довголіття , порівняйте свої здібності з тими симптомами , які , на думку фахівців , вказують на це. У список основних показників увійшли:
 
Здатність добре утримувати рівновагу. Дана якість відображає активність ендокринної системи , а також повноцінну функціональність мозочка – відділу мозку , контролюючого координацію рухів , спільну роботу всіх м’язів. Завдяки правильній роботі мозочка людина зберігає фізичну активність , властиву молодому віку .
 
Швидкі реакції на зовнішні подразники. Ще одне свідчення здоров’я нервової системи і мозку . Область мозку , що здійснює контроль над тактильними відчуттями , розташовується поруч з руховою ділянкою – втрачаючи здатність активно рухатися , як це відбувається при старінні , людина втрачає і можливість відчувати як раніше.
 
Досить швидка і виразна мова . Чим довше вона зберігається у людини , тим вище його шанси на довге життя. Швидкість мови демонструє присутність непідробного інтересу до навколишнього світу , а такою якістю володіють тільки молоді і розумово активні .
 
Впевнене потискування руки. З аюрведичного вчення випливає, що кожна людина з спочатку наділена якимось енергетичним запасом , і його поповнення штучним шляхом нереально. Тверде рукостискання , таким чином , – свідчення того , що природні запаси організму ще не вичерпані. Багато геронтологыв поділяють цю теорію , хоча виходять не стільки з енергетичного потенціалу , скільки з того , що впевнене рукостискання є відбивачем здорових функцій мозку .

Читайте також:  Хімічні речовини, виявлені в одязі, можуть бути канцерогенними

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ПРОЖИТИ ДОВГО?