Фахівці з Університету Гранада в Іспанії заявили про те, що, хоча люди чули про користь цитрусових фруктів, їх корисні якості все одно оцінюються не так високо, як вони того заслуговують. Зокрема, стверджують фахівці, апельсини набагато корисніші, ніж це прийнято вважати.
 

Іспанські експерти перевірили антиоксидантні властивості апельсинів, щоб встановити їх точний ефект. За словами авторів дослідження, вони опинилися в десять разів вищими, ніж раніше передбачалося.

«Апельсини і апельсиновий сік активують травлення людини, зміцнюють імунітет і захищають клітини від окислювальних реакцій і старіння», – перерахували медики властивості цих цитрусових.

Експерти нагадують, що в соку з апельсинів міститься не тільки велика кількість вітаміну C, але і вітаміни D, який сприяє зменшенню ризику розвитку ракових, аутоімунних, серцево-судинних та інфекційних захворювань. Стакан апельсинового соку дає організму людини 50% від рекомендованої добової норми вітаміну D.
 
У той же час фахівці нагадують, що вживання апельсинового соку вимагає акуратності. Його не слід пити безпосередньо зі склянки – краще через трубочку. Крім того, слід уникати соків з підвищеним рівнем цукру.

Читайте також:  Чим корисні банани з коричневими плямами на шкірці: 7 плюсів для здоров'я

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АПЕЛЬСИН І ВИШНЯ ЗАМІСТЬ ЛІКІВ

ЧИМ КОРИСНІ ПОМАРАНЧЕВІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

ЧИМ КОРИСНИЙ ГРЕЙПФРУТ