Тим, хто хоче мати струнку фігуру, на сніданок рекомендується їсти мюслі. У них міститься клітковина, яка посилює перистальтику кишечника і вимагає від організму великих енерговитрат, що, в свою чергу, перешкоджає відкладенню жиру, а вівсяні пластівці, які в них є, здатні виводити з кишечника токсини і зменшувати рівень холестерину в судинах.
 
Втім, додають дієтологи, вибирати мюслі треба не любі, а самі прості – сирі – які мають вид суміші пластівців. Такі мюслі можна також поєднувати за своїм смаком, наприклад, з насінням гарбуза, кунжутом або горіхами. Але немає сенсу додавати в них мед, цукор, сиропи, шоколад, кокос і тому подібні солодощі – тим самим ви лише збільшите їх калорійність. Утримайтеся також і від обсмажених або сумішей, які містять штучні добавки – всі ці варіанти не мають нічого спільного з дійсно корисними мюслі.
 
Пам’ятайте, що мюслі самі по собі досить калорійні – близько 300 ккал на 100 г. Але хороша новина в тому, що практично вся енергія цих вуглеводів йде на підтримку життєдіяльності організму. Саме тому і рекомендовано їсти мюслі на сніданок – в цьому випадку всі калорії витрачаються на обмін речовин, тобто на метаболізм.
 
Щоб спростити процес засвоєння, мюслі слід розбавляти. Вибирайте між нежирним молоком або йогуртом. Підійде також і натуральний сік – теж смачно і теж без зайвих калорій, дають пораду експерти.

Читайте також:  Відмова від тварин продуктів може бути небезпечною для здоров'я

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ТОП-10 ЗДОРОВИХ ПРОДУКТІВ, ЩО РУЙНУЮТЬ ДІЄТУ