Британські фахівці знову привертають увагу громадськості до проблеми масового ожиріння. Експертами з Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) був складений рейтинг найбільш огрядних країн Європи – очолила його Угорщина, а друге і третє місця зайняли Великобританія та Ірландія.
 

Згідно зі звітом, в якому зібрані дані, отримані в 2012 році, серед дорослих британців 24,7% страждають від ожиріння, притому, що середній показник по Європі – 16,7%. У Норвегії, Швейцарії, Італії, Болгарії, Швеції, Нідерландах, Австрії та Румунії кількість людей із зайвою вагою не перевищує 13%. Великобританію перевершила лише Угорщина, де цей показник становить 28,5%. Про це свідчать всі викладки, представлені в звіті.
 
Апелюючи до рейтигу, глава англійської Національної служби охорони здоров’я Саймон Стівенс заявив про термінову необхідність для британців кампанії по боротьбі із зайвою вагою. Експерт висловився категорично проти рішення Європейського суду в деяких випадках прирівнювати ожиріння до інвалідності. На думку Стівенса, стежити за своїм здоров’ям і підтримувати себе в хорошій фізичній у формі кожна людина просто зобов’язана.
 
Між тим, у звіті про зростання масового ожиріння йдеться про те, що надмірна вага може призвести до розвитку серйозних захворювань, в тому числі злоякісних новоутворень та цукрового діабету. В той же час зменшення ваги на 5-7% може скоротити ризик розвитку діабету до 60%.
 
Нагадаємо, що світовий рейтинг ожиріння за підсумками 2014 очолила Мексика. Друге місце в ньому зайняли США, третє – Сирія. Росія увійшла до двадцятки найбільш огрядних країн світу, поділивши 19-е місце з Великобританією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВИЗНАЧЕНІ НАЙТОВСТІШІ ДІВЧАТА В ЄВРОПІ

ЄС НА ПОРОЗІ ЕПІДЕМІЇ ОЖИРІННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?