ГоловнаНовини Здоров'яТри типи дієт визначають успіх схуднення

Три типи дієт визначають успіх схуднення

Мільйони людей почнуть з нового року дієту, так як нове життя прийнято починати з 1 січня. І у мільйонів людей ця дієта закінчитися невдачею, адже вони просто не розуміють, до якого типу дієтерів відносяться.
 
успіх дієти

Британські вчені з Університету Оксбриджа з’ясували, що успіх дієти залежить від гормонів, генів і психології людини. Вони розділили всіх людей на три категорії, залежно від типу харчування, і для кожної підібрали свою власну специфічну дієту. Методика була перевірена на 75 добровольцях, розділених на три групи по 25 чоловік. За ними спостерігали протягом трьох місяців.

Отже, вчені визначили, що існують три типи харчування в залежності від трьох типів характеру. Ненаситні постійно налягають на різні продукти харчування, тому що ніколи не відчувають ситості. Ласуни не можуть стримати голодних спазмів при вигляді або навіть при одній думці про які-небудь тортики, піци або інші подібні продукти. Невротики за допомогою їжі пригнічують різного роду негативні психологічні переживання.

На думку авторів дослідження, кожна з цих трьох груп по-різному реагує на дієти. Так, у ненаситних не виділяється достатньої кількості гормону GLP1, який повідомляє мозку про насичення. Чи відноситься людина до цієї групи, перевірити дуже легко – достатньо хоч раз у житті спробувати харчування по системі шведський стіл. Якщо після великої кількості з’їденого людина ще не відчуває насичення, то він явний ненаситний.

У ласунів є певні генетичні фактори, які впливають на їх силу волі і апетит. Нарешті, деякі люди, що називається, медитують за допомогою їжі. Вони їдять, коли відчувають себе нещасними. Ось їх і називають невротиками. З урахуванням цих трьох груп вчені розробили 3 раціони, які і визначили високий успіх дієти.

Для ненаситних придумали раціон, створений для стимуляції рівня кишкового гормону GLP1 з великою кількістю білкової їжі, такої як м’ясо, риба і боби. При цьому в їх дієті зменшувалася кількість вуглеводів, наприклад білого хліба і картоплі. Ласунів помістили на дієту 5:2, при якій вони могли їсти не більше 800 калорій протягом двох днів, а решта 5 дозволяли собі все, що їм подобається. Невротики перебували на дієті, яку сповідують сторонні програми для схуднення Weight Watchers, при якій люди отримують емоційну і соціальну підтримку, що перешкоджає зверненню до їжі, як до антидепресанту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙПРОСТІША ДІЄТА

ДІЄТА ДЮКАНА

ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ