Навіть кілька шматочків фруктів можуть знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Однак фруктова дієта ефективна, якщо дотримуватися її щодня. До такого висновку прийшли вчені з Оксфордського університету.
 

Щоденне включення в раціон фруктів знижує ризик виникнення інсульту на 40%, вважають фахівці з Оксфорда. Іншими словами, чим більшу кількість фруктів з’їдає людина, тим менша ймовірність появи недуг серця. Люди, що не вживають в їжу подібні продукти, серйозно ризикують захворіти порушенням серцевого ритму і кровотоку.
 
Вчені також вважають, що максимальну вигоду від вживання фруктів можна отримати після щоденного прийому 150 грам яблук, бананів та інших плодів. Всі опитані були розподілені на кілька груп, залежно від рівня споживання плодів дерев і чагарників. Було виявлено, що частина добровольців, що використовує щодня певну кількість фруктів, стала краще себе почувати. Крім того, у цих людей помітно скоротився ризик смерті від хвороб серця.
 
Відзначимо, що особливий вплив фруктів було помічено вченими щодо жіночого здоров’я, зокрема, нервової системи. Виявилося, що вживання фруктів може захищати жінок від психозів.

Читайте також:  Доведено: оптимісти живуть довше за інших

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИМ КОРИСНІ ПОМАРАНЧЕВІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

ЛІКАРІ РОЗПОВІЛИ, СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЇСТИ ФРУКТІВ І ОВОЧІВ

ДІЄТОЛОГИ РОЗПОВІЛИ ПРО ПІДСТУПНІСТЬ ФРУКТІВ